o nas

Hello ❤️

Jesteśmy Szkołą Języków A4 i mieścimy się przy ulicy Traugutta 11 oraz posiadamy biuro w centrum miasta przy ul. Kazimierza Wielkiego 3 lok.10 gdzie do południa można załatwiać sekretarskie sprawy związane ze szkołą np. zapisy itd. Od 2005 roku prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych metodami dopasowanymi do wymagań i oczekiwań naszych kursantów, które przynoszą jednocześnie wymierne efekty nauki. My sami również nieustannie się szkolimy, podnosimy kwalifikacje, rozwijamy umiejętności i kompetencje, w wyniku czego poszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe usługi dbając o ich najwyższą jakość z czego jesteśmy bardzo dumni. Warto zaznaczyć, że od 5 lat posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych co bardzo motywuje nas do wytężonej pracy.
Nasi lektorzy to bardzo dobrze przygotowana kadra do prowadzenia zajęć zarówno metodą Callana jak i metodami klasycznymi.

Proponowane przez nas kursy cieszą się popularnością również wśród najmłodszych. Zajęcia dla 5 i 6 latków prowadzimy w ramach Akademii Juniora. gdzie znajdziecie Państwo między innymi kursy angielskiego dedykowane właśnie do najmłodszych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klikając w ❤️

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian współczesnego świata i pożądanych przez rynek umiejętności i kompetencji – rekomendujemy Państwu nasze szkolenia i warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, w których to można podnieść swoje umiejętności i kompetencje przydatne nie tylko w funkcjonowaniu szkolnym, zawodowym ale i codziennym – prywatnym. Dlatego też jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, zawodowym, edukacją – polecamy naszą Pracownię Rozwoju Osobistego A4 PRO.PL – miejsce, które wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom współczesnego świata. Znajdziesz tam profesjonalne usługi szkoleniowe, warsztaty w zakresie coachingu oraz poszerzające kompetencje, wiedzę, umiejętności wysoko cenione nie tylko w pracy zawodowej, ale również w codziennym funkcjonowaniu. Jeśli wyzwaniem jest dla Ciebie wytrwanie w nauce języka, szukasz motywacji by wreszcie się go nauczyć, ale nie nie wiesz jak tego dokonać (bo już wiele razy próbowałeś) możesz skorzystać z warsztatów w A4 PRO,  które pomogą Ci odnaleźć w sobie moc i energię, by osiągnąć wymarzony cel  i opanować język angielski.

Zapraszamy! Dołącz do nas! Pamiętaj, nic się samo nie wydarzy!

Zespół A4

Zapraszamy na naszego FB. Polub nas i bądź na bieżąco!