o nas

Hello ❤️

Kursy języka angielskiego prowadzimy od 2005 roku, zajęcia dla dzieci i dorosłych. Metody  dopasowujemy do wymagań i oczekiwań naszych kursantów, które przynoszą jednocześnie wymierne efekty nauki. Obecnie z uwagi na sytuację epidemiologiczną, oraz niepewność trwałości roku szkolnego prowadzimy zajęcia wyłącznie dla dorosłych – z przewagą formy online.
Warto zaznaczyć, że od 8 lat posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych co bardzo motywuje nas do wytężonej pracy, dlatego również i my nieustannie się szkolimy, podnosimy kwalifikacje, rozwijamy umiejętności i kompetencje, w wyniku czego poszerzamy naszą ofertę o dodatkowe usługi dbając o ich najwyższą jakość z czego jesteśmy bardzo dumni.
Od bieżącego roku wprowadzamy do oferty kursy przygotowujące do egzaminów TOLES Test of Legal English Skills (TOLES) tj. ze znajomości angielskiego języka prawniczego. Prowadzący je lektor to bardzo dobrze przygotowana, w pełni kompetentna osoba do prowadzenia zarówno tych zajęć jak i pozostałych w tym metodą bezpośrednią.

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian współczesnego świata i pożądanych przez rynek umiejętności i kompetencji – rekomendujemy Państwu również nasze szkolenia i warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, w których to można podnieść swoje umiejętności i kompetencje przydatne nie tylko w funkcjonowaniu szkolnym, zawodowym ale i codziennym – prywatnym. Dlatego też jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, zawodowym, edukacją – polecamy naszą Pracownię Rozwoju Osobistego A4 PRO.PL – miejsce, które wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom współczesnego świata. Znajdziesz tam profesjonalne usługi szkoleniowe, warsztaty w zakresie coachingu oraz poszerzające kompetencje, wiedzę, umiejętności wysoko cenione nie tylko w pracy zawodowej, ale również w codziennym funkcjonowaniu. Jeśli wyzwaniem jest dla Ciebie wytrwanie w nauce języka, szukasz motywacji by wreszcie się go nauczyć, ale nie nie wiesz jak tego dokonać (bo już wiele razy próbowałeś) możesz skorzystać z warsztatów w A4 PRO,  które pomogą Ci odnaleźć w sobie moc i energię, by osiągnąć wymarzony cel  i opanować język angielski.

Zapraszamy! Dołącz do nas! Pamiętaj, nic się samo nie wydarzy!

Zespół A4

Zapraszamy na naszego FB. Polub nas i bądź na bieżąco!