zapisy

Zapisy na rok szkolny 2021/2022 trwają do dnia 24 WRZEŚNIA br. 

W roku szkolnym 2021/2022 zajęcia rozpoczynają się od 1 października br.

Informacje o zapisach:

🔴  Zapisy prowadzimy telefonicznie

telefon ☎️ 600 889 864

🔴  Telefonicznie zgłoszenia można dokonywać codziennie
od poniedziałku do piątku
w godzinach: od 11.00 do 18.00

Dodatkowe informacje o zapisach

🔴  Zajęcia odbywają się przy ul. Kazimierza Wielkiego w Sanoku lub w innych wynajętych przez nas salach, lub online przez platformę ZOOM – w zależności od sytuacji epidemiologicznej związanej  z Covid-19.

🔴  Przed rozpoczęciem zajęć oczekujemy, że wypełnią Państwo Formularz Zgłoszeniowy, oraz zapoznają się z zasadami uczestnictwa w kursie. Poinformowani zostaną Państwo o prawach i obowiązkach wynikających z naszej współpracy. 💚

🔴  Osoby, które deklarują, że wcześniej uczyły się języka angielskiego, jednak nie potrafią dokładnie określić swoich umiejętności językowych obowiązuje konsultacja językowa –  Do rozmowy tej nie wymaga się tematycznego przygotowania, ponieważ konsultacja ma wykazać rzeczywisty stopień posługiwania się językiem, co ma stanowić pomoc w odpowiednim doborze poziomu zaawansowania językowego grupy. Czas trwania konsultacji 10-15 min odbędzie się ona online – przez platformę ZOOM.

🔴  Konsultacja możliwa jest po dokonaniu formalności (wypełnieniu formularza) i wpłacie 40 zł. Kwota ta po zakwalifikowaniu się do konkretnej grupy zostaje zaliczana na poczet płatności za pierwszy miesiąc nauki. Jeśli osoba nie podejmie nauki – opłata uznana zostaje jako koszt konsultacji językowej.

Zapraszamy na naszego FB. Polub nas i bądź na bieżąco!